Fenerbahçe taraftarı o telefon yüzünden Erdoğan’a kızgın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Euroleague’de Final Four’a kalan Ergin Ataman’ı kutlaması ve Panathinaikos’un başarısını tebrik etmesi, Fenerbahçe taraftarlarının sosyal medyada tepki göstermesine neden oldu.

Ataman’ın takımı Panathinaikos’un Final Four’a yükselmesi üzerine Erdoğan’ın ve diğer pek çok kişinin tebrik mesajları geldi. Ancak aynı ölçüde Fenerbahçe’nin de Final Four’a yükselmesi sonrası Cumhurbaşkanlığından kutlama mesajı gelmemesi, Fenerbahçe taraftarları arasında hayal kırıklığına yol açtı.

Ergin Ataman, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Başta tüm maçları izleyen ve bu maçın hemen ardından beni arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere beni ve Panathinaikos’u destekleyen tüm Türk halkına teşekkür ediyorum.”

Fenerbahçe’nin Monaco’yu eleyerek Berlin’deki Euroleague Final Four’a katılma başarısı sonrası, Cumhurbaşkanlığından gelen kutlama mesajının gecikmesi sosyal medyada tartışma yarattı. Bazı Fenerbahçe taraftarları, Yunan takımının kutlanmasına rağmen Türk takımının unutulduğunu düşündü ve buna tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir